Prosinec 2009

Video - Only human

30. prosince 2009 v 14:29 | Ewil |  Videa

První video k Taylorovi a Jocelyn. Vztahuje se k období v RPG od 12.12. 2009 do 20.1. 2010.
Malá poznámka - ve videu si hlavní postavy prohodily barvu vlasů :D

Upozornění: Video je pouze amatérské a osobní, nemám z něj žádný zisk.


Jocelyn Eira Stockwood

23. prosince 2009 v 23:22 | Ninsie |  Jocelyn Stockwood
Celé jméno: Jocelyn Eira Stockwood

Národnost: irská

Vzhled postavy: Jocelyn je vysoká jen 167cm. Postavy je štíhlé a drobné. Má světlou pleť, na nose a tvářích pihy (a pokud je jedno z těch hodně slunečných období, objevují se i na pažích, zádech, ramenou a nohou). Oči jsou nazlátlé barvy, připomínají karamel a dost velké, takže snadno, spolu s pršáčkem a srdčitými plnými rty mohou být považovány za nejvýraznější rysy. Vlasy má husté, neposedně hodně zvlněné, téměř kudrnaté (pokud je vlhko), a zářivě rezavé, sahají jí do poloviny zad. Na kříži se jí táhne světlá dlouhá jizva, která je památkou na útok upírů, když jí bylo patnáct let a který téměř nepřežila. Díky ní má sníženou teplotu a občas se klepe zimou.
Po prvním ročníku na lykanské akademii si pořídila malý piercing do pupíku, po určité době pak drobné tetování na šíji s pro ni specifickým významem, ale většinou je zakryté vlasy.

Vzhled postavy ve vlčí podobě: drobná bílá vlčice. Srst má hustou, středně dlouhou, a když se naježí, připomíná bílou kuličku. Oči si zachovávají stále stejnou barvu jak v lidské, tak i ve vlčí formě. V podpaží má stříbřitý flek, který však běžný pozorovatel nemá šanci zahlédnout, takže je považována za čistě bílou. Drápky jsou logicky světlé.

Charakter postavy: Jocelyn je hodně impulzivní osoba. Je tvrdá, přímá a dost rázná. Má sklony k agresi, je tvrdohlavá a neústupná, hrdá, ale i upřímná. Má silný smysl pro fair play, uvažuje hodně racionálně, ale stává se, že se jí do úsudku zapletou i city. Uvažuje logicky, sleduje své cíle, je urýpaná, nebojí se konfrontace s okolím. Okruh přátel si velice pečlivě vybírá, jinak jede ve svém kaktusovitém módu. Je poměrně introvert s extrovertními momenty, ale ani v těchto chvílích to neznamená, že se druhému otevře.
Nesnáší lidi bez vlastní identity, laciné kopie a přehnané tragédy. Špatně odpouští křivdy a ještě hůř je zapomíná. Platí za poměrně nepředvídatelnou a na povrchu odtažitou pichlavou osobu.
Pro Jocelyn jako vlčici je charakteristická rychlost, hbitost a pružnost. Nevyniká silou ani není typický rváč. Silná stránka je u ní logika a záludnost, schopnost předvídat a vytipovat slabé místo protivníka.

Historie postavy: Narodila se v přímořském městu Galway, jako poslední potomek O'Callaghanů, který je vládnoucím irským rodem. Její děda Seamus O'Callaghan je Alfou Irské Hlavní Rady, která se nachází v tomtéž městě, a babička je bývalá diplomatka, současná ředitelka hlavního Archivu Rady. Má o sedm let staršího bratra Nathaniela, se kterým ale bohužel nevyrůstala. Jsou spíše "prázdninoví sourozenci", protože její matka a ani věčně zaneprázdněný otec, nebyli schopni zajistit výchovu nečekaného druhého dítěte. Imogen měla o svém životě po prvním dítěti naprosto jiné představy a druhé vyloženě odmítala. Nicméně když neplánovaně po letech otěhotněla, její manžel Malcolm (té doby pracovně vytížený Alfa Skotské Hlavní Rady) jí nedovolil podstoupit přerušení těhotenství a do osudu malé Jocelyn tak zasáhli prarodiče, kteří si ji hned po porodu vzali k sobě a vychovávali jako vlastní dítě. S matkou má Jocelyn poněkud neurčité a vyostřené vztahy, s otcem je to pak takové trochu rozpačité, ale brášku zbožňuje, protože ten na ni nedá dopustit.
Jocelyn chodila do klasické školy s ostatními dětmi, od čtyř let ji kvůli hyperaktivitě a také kvůli tomu, že se uměla "vrtět" dřív, než doopravdy chodila, nechal Seamus zapsat na balet pro děti. Jocelyn však balet chytl takovým způsobem, že ve dvanácti zkusila talentové zkoušky na Covent Garden a prošla výběrovým řízením a byla přijata. Na této škole strávila tři roky do absolutoria, kdy bylo čím dál těžší uhlídat projevující se vnitřní zvíře, což mělo za následek vyhrocené vztahy s autoritami. Nicméně školu ukončila a přešla na lykanskou akademii, kterou absolvovala. Už od útlého věku měla přesnou představu, co chce dělat a šla si za tím. Proto neváhala a absolvovala výcvik a školení na diplomacii a odtud se její další kroky ubírají po přesné cestě diplomatky Hlavní Rady.Taylor Matthews

23. prosince 2009 v 23:11 | Ewil |  Taylor Matthews


Jméno: Taylor William Matthews

Národnost: Anglická

Znamení: Štír (datum narození 7.11.)

Věk: 22 let

Vzhled: Je vysoký asi 197cm, štíhlé a mohutnější svalnaté postavy. Má přirozenou barvu pleti, hodně dobře se opaluje. Tvar obličeje je spíše srdcovitější, až do linie trojúhelníku, ostře řezané charismatické rysy a nepatrné strniště. Vlasy má černé, jemnější a lehce sčesané do čela, občas budí dojem, že jsou pocuchané. Oči jsou zbarveny spíš do tmavší modré, což není zrovna nejobvyklejší barva u modrookých, nos má středně velký a trochu špičatý, připomíná "myší". Na pravém lýtku nosí od svých patnácti let větší tetování draka v bojovné pozici, který má charakterizovat jeho povahu a osobu. K tomuto tetování přibylo po několika letech ještě jedno menší a drobné na levé paži, které má pro něj jistý a osobní význam, cizím lidem na důvod tohoto obrázku neodpovídá. Na ruce nosí kožené náramky od pro něj důležité osoby, které prakticky nesundavá.
Hlas má hodně hluboký, trochu zastřený až chraplavý.

Vzhled ve vlkodlačí podobě: Podobná stavba těla jako u lidské formy, jenom mnohem mohutnější. Srst má černou a dlouhou a hustou, nejdelší je na ocasu. Drápy černé, až na ty na pravé pacce, které jsou tmavě hnědé. Z dálky se však nedá poznat rozdíl.

Charakter postavy: Je hodně rázný a tvrdý, spíše vůdčí a charismatický typ. Nenechá si od nikoho rozkazovat, přehnaně radit a ani si poroučet. Má vlastní hlavu a toho tvrzení se taky až přespříliš tvrdohlavě drží, což vždycky není dobře. Pokud jde za svým cílem, většinou se okolo nerozhlíží a jde tvrdě za svým, takzvaně přes mrtvoly. Má sklony říkat lidem narovinu, co si myslí a nešetří o svou upřímnost nikoho, ať je jakákoliv. Taylor je hodně hrdý, náladový, agresivní, ohnivý, divoký, ironický a kousavý, ale i chladný. Hodně rád si rýpne, a to v jakémkoliv směru, stejně jako své blízké často popichuje a většinou si vyslouží známku baviče, pokud se dokáže naplno uvolnit. Je hlavně introvert, někomu se svěřovat rozhodně není jeho parketa. To neznamená, že se ale svým nejbližším nedokáže otevřít, i když je k tomu z jejich strany občas potřeba hodně úsilí. Nepřátelí se jen tak s někým a spíše si uchovává s okolím neutrální vztahy. Osoba ho musí zaujmout. Neplýtvá zbytečně slovy a spíše preferuje činy a to si žádá i od ostatních. Na okolí je hodně náročný, stejně jako sám na sebe. To znamená, že je ze sebe i ostatních schopný i strhat kůži. Neumí prohrávat, na lež je doslova alergický a navíc je hodně pomstychtivý. Dokáže odpustit, ale ne zapomenout a v tomhle směru se řídí tím, že na každého jednou dojde. Pokud někdo jednou ztratí jeho důvěru, zpátky ji nezíská.
K ženám nebo dívkám je galantní, rád je omamuje a motá jim hlavu. Zde se zároveň projevuje jeho staroanglická výchova a dodržuje striktní pravidla, která málokdy porušuje. Nedá se předvídat a pro ránu nejde daleko.

Historie postavy: Narodil se v Ipswich jako nejmladší z linie rodu Matthews a Robertes, přičemž oba dva rody jsou vůdčí, tudíž i propojené. Jeho otec Michael pracuje jako právník a externí člen Rady vzhledem k tomu, že po dokončení výcviku se odmítl přestěhovat do Ameriky a konkrétně Seattlu, kde jeho je otec Richard Alfou Hlavní Rady, a stát se jeho Zástupcem. Raději zůstal v Ispwich a věnoval se vlastním cílům a kariéře. Taylorova matka Leiny je šéfredaktorkou ipswichského deníku a před lety skončila svou práci hlavní diplomatky, na Radě se objevuje jen na vyžádání nebo záskok. Alfou Ipswichské Rady je Taylorův strýc a bratr Leiny, Alexander Robertes. Taylorova sestra Jessica se dala na dráhu diplomatky jako její matka, přičemž má s bratrem hodně přátelský vztah. Na základní škole byl v posledním ročníku přeřazen na školu jinou, když při hádce a rvačce spolužákovi zlomil ruku, samozřejmě ne záměrně. Zde se začala projevovat jeho přirozená vlkodlačí síla, autorita a možná i agresivita. Po dokončení základky odjel na lykanskou akademii, kterou úspěšně dokončil i absolvoval. V současné době pracuje na Radě jako Alfa akcí a Zástupce Alfy. Od svých osmi let byl hodně hudebně založený, zpíval a hrál na kytaru ve sboru, odkud později odešel do klubu specializovaného na zpěv. Bohužel příležitost, získat svého agenta a vypracovat se mnohem profesionálněji, musel odmítnout kvůli odchodu na lykanskou akademii. Po jejím absolvování však zkusil znovu štěstí. Uspěl a v současné době se vypracovává na pokročilejší stupeň.