Srpen 2012

Pouto: info

3. srpna 2012 v 0:02 | Ewil & Ninsie |  PoutoAktuálně ve fázi přepisu a mírného pozastavení

Autorky: Ewil & Ninsie
Kapitoly: 20 - 25
Žánr: Fantasy/Horor/Romance
Postavy: Taylor Matthews, Jocelyn Stockwood... a další
Motto: "V temnotě může vidět jen srdce."

"Říká se, že minulost tvoří uzavřené kapitoly lidských životů. Někdo tvrdí, že minulost je mrtvá. Ale co se stane, pokud byť jen jediná kapitola zůstane otevřená a s otazníkem? Co když s ní koloběh událostí zatočí tak, že původní plány rázem ztratí smysl a s nimi i lidé pevnou půdu pod nohama? Dohody se rozpadnou v prach. Nezbývá než jen doufat, anebo hledat jinou cestu. Mnohdy i tu konečnou. A co když ona mrtvá minulost není zdaleka tak mrtvá a jen čeká na "vzkříšení"?
Společenství vlkodlaků se po několika letech zdánlivého klidu opět nachází na tenké hranici mezi zánikem a existencí. Upíři se bouří ve velkém, vznikají tajná uskupení a mezi vlkodlaky se objevují zrádci i špióni, kteří jsou schopní pro dobré postavení a majetek zradit i vlastní rod.
Tak se znovu otevírá Pečeť, jedna ze smrtelně nebezpečných akcí, která rozhodne o bytí nebo nebytí vlkodlačího druhu. Hlavní Rada z Irska i Británie je nucena spolupracovat a tak se po dlouhých měsících nečekaně setkávají dvě osoby, které k sobě kdysi vázalo víc, než jen přátelství. To vše ale semlelo jedno špatné rozhodnutí, sobectví, umíněnost a dávné tajemství, jež by mohlo otřást několika životy v základech.
S každým dalším dnem kolem nich Pečeť utahuje smrtonosnou smyčku a ti dva brzy pochopí, že jsou věci, pro které stojí za to bojovat a ne všechno, co se na první pohled tak jevilo, takové skutečně bylo. Na vlkodlaky se pomalu snáší temnota, na kterou obyčejné světlo nemůže nikdy stačit a klasické spojenectví nebude dost. V téhle temnotě může cestu ven najít jen srdce."