Krátké příběhy

Tvoje volba 2/3

24. prosince 2015 v 0:00 | Ninsie
druhá část...

Tvoje volba 3/3

24. prosince 2015 v 0:00 | Ninsie
třetí část...

Tvoje volba 1/3

24. prosince 2015 v 0:00 | Ninsie
Milá Ewilko,

vím, že jsem ti příběh s dětmi slíbila už za úspěšně složené státnice a že od té doby uplynulo půl roku... ale svoje sliby plním, i když trochu se zpožděním. :) Každopádně na děti jsem nezapomněla a protože se to zvrhlo na delší vyprávění, ber to ještě jako malou chuťovku k Vánocům.


Začátek konce

7. dubna 2010 v 19:02 | story by Ninsie
Zdravím;)

po projití tohoto blogu jsem zjistila, že jsme s Ewil něco zapomněly. A to konkrétně na přidání úplně první jednorázovky, ve které se objevují Jocelyn a Taylor. Ewilka ji tehdy dostala k Vánocům a jde o jejich první setkání. Uvědomuju si, že to vyznívá všelijak a není to nikterak úchvatné. Problém byl v tom, že jsem si neuložila konverzaci a pak jsem spoustu věcí po čase jen odhadovala. Jak slova, tak reakce.
I přesto doufám, že trochu zaujme.;)


Minutes passing by...

11. února 2010 v 21:43 | story by Ninsie
Ahoj :)
tak jsem tu s další novinkou.
Autorkou téhle nádherné jednorázovky je Ninsie. Psala to z pohledu její postavy Jocelyn.

Na objasnění situace, o co šlo:
Při hodině Lovu měli studenti za úkol zabít nemocného upíra. Podstatou bylo, vytvořit smečku. A o to se pokoušeli Jocelyn, Taylor, Delia a Misty. Delia hodila Taylorovi zlatý řetízek, zlato upíry zabíjí, a on se mu ho snažil narvat do hrdla. Jenže upír ho vzal zezadu pod krkem a zvrátil mu hlavu, čímž mu pohnul s krční páteří tak, že nebylo jisté, jestli to vůbec přežije. Jocelyn kromě jiného schytala ránu do břicha...a právě po udílení těchto "odměn" celý příběh začíná.

pod perexem

 
 

Reklama