Taylor Matthews

Taylor Matthews

23. prosince 2009 v 23:11 | Ewil


Jméno: Taylor William Matthews

Národnost: Anglická

Znamení: Štír (datum narození 7.11.)

Věk: 22 let

Vzhled: Je vysoký asi 197cm, štíhlé a mohutnější svalnaté postavy. Má přirozenou barvu pleti, hodně dobře se opaluje. Tvar obličeje je spíše srdcovitější, až do linie trojúhelníku, ostře řezané charismatické rysy a nepatrné strniště. Vlasy má černé, jemnější a lehce sčesané do čela, občas budí dojem, že jsou pocuchané. Oči jsou zbarveny spíš do tmavší modré, což není zrovna nejobvyklejší barva u modrookých, nos má středně velký a trochu špičatý, připomíná "myší". Na pravém lýtku nosí od svých patnácti let větší tetování draka v bojovné pozici, který má charakterizovat jeho povahu a osobu. K tomuto tetování přibylo po několika letech ještě jedno menší a drobné na levé paži, které má pro něj jistý a osobní význam, cizím lidem na důvod tohoto obrázku neodpovídá. Na ruce nosí kožené náramky od pro něj důležité osoby, které prakticky nesundavá.
Hlas má hodně hluboký, trochu zastřený až chraplavý.

Vzhled ve vlkodlačí podobě: Podobná stavba těla jako u lidské formy, jenom mnohem mohutnější. Srst má černou a dlouhou a hustou, nejdelší je na ocasu. Drápy černé, až na ty na pravé pacce, které jsou tmavě hnědé. Z dálky se však nedá poznat rozdíl.

Charakter postavy: Je hodně rázný a tvrdý, spíše vůdčí a charismatický typ. Nenechá si od nikoho rozkazovat, přehnaně radit a ani si poroučet. Má vlastní hlavu a toho tvrzení se taky až přespříliš tvrdohlavě drží, což vždycky není dobře. Pokud jde za svým cílem, většinou se okolo nerozhlíží a jde tvrdě za svým, takzvaně přes mrtvoly. Má sklony říkat lidem narovinu, co si myslí a nešetří o svou upřímnost nikoho, ať je jakákoliv. Taylor je hodně hrdý, náladový, agresivní, ohnivý, divoký, ironický a kousavý, ale i chladný. Hodně rád si rýpne, a to v jakémkoliv směru, stejně jako své blízké často popichuje a většinou si vyslouží známku baviče, pokud se dokáže naplno uvolnit. Je hlavně introvert, někomu se svěřovat rozhodně není jeho parketa. To neznamená, že se ale svým nejbližším nedokáže otevřít, i když je k tomu z jejich strany občas potřeba hodně úsilí. Nepřátelí se jen tak s někým a spíše si uchovává s okolím neutrální vztahy. Osoba ho musí zaujmout. Neplýtvá zbytečně slovy a spíše preferuje činy a to si žádá i od ostatních. Na okolí je hodně náročný, stejně jako sám na sebe. To znamená, že je ze sebe i ostatních schopný i strhat kůži. Neumí prohrávat, na lež je doslova alergický a navíc je hodně pomstychtivý. Dokáže odpustit, ale ne zapomenout a v tomhle směru se řídí tím, že na každého jednou dojde. Pokud někdo jednou ztratí jeho důvěru, zpátky ji nezíská.
K ženám nebo dívkám je galantní, rád je omamuje a motá jim hlavu. Zde se zároveň projevuje jeho staroanglická výchova a dodržuje striktní pravidla, která málokdy porušuje. Nedá se předvídat a pro ránu nejde daleko.

Historie postavy: Narodil se v Ipswich jako nejmladší z linie rodu Matthews a Robertes, přičemž oba dva rody jsou vůdčí, tudíž i propojené. Jeho otec Michael pracuje jako právník a externí člen Rady vzhledem k tomu, že po dokončení výcviku se odmítl přestěhovat do Ameriky a konkrétně Seattlu, kde jeho je otec Richard Alfou Hlavní Rady, a stát se jeho Zástupcem. Raději zůstal v Ispwich a věnoval se vlastním cílům a kariéře. Taylorova matka Leiny je šéfredaktorkou ipswichského deníku a před lety skončila svou práci hlavní diplomatky, na Radě se objevuje jen na vyžádání nebo záskok. Alfou Ipswichské Rady je Taylorův strýc a bratr Leiny, Alexander Robertes. Taylorova sestra Jessica se dala na dráhu diplomatky jako její matka, přičemž má s bratrem hodně přátelský vztah. Na základní škole byl v posledním ročníku přeřazen na školu jinou, když při hádce a rvačce spolužákovi zlomil ruku, samozřejmě ne záměrně. Zde se začala projevovat jeho přirozená vlkodlačí síla, autorita a možná i agresivita. Po dokončení základky odjel na lykanskou akademii, kterou úspěšně dokončil i absolvoval. V současné době pracuje na Radě jako Alfa akcí a Zástupce Alfy. Od svých osmi let byl hodně hudebně založený, zpíval a hrál na kytaru ve sboru, odkud později odešel do klubu specializovaného na zpěv. Bohužel příležitost, získat svého agenta a vypracovat se mnohem profesionálněji, musel odmítnout kvůli odchodu na lykanskou akademii. Po jejím absolvování však zkusil znovu štěstí. Uspěl a v současné době se vypracovává na pokročilejší stupeň.


 
 

Reklama